PopisA11 z:22/3/2019
Pracovní doba pondělí až pátek od 8:00-16:00 hod. Kontakt telefonicky od 7:00-15:00 hodin, e-mailem viz výše.
Náplň práce:
- administrativa v kombinaci s přímou péči o klienty.
Požadujeme vzdělání:
- vyšší odborná škola se zaměřením sociální práce a sociální pedagogika, sociální pedagogika, sociální a humanitární práce, sociální práce, sociálně-právní činnost, charitní a sociální činnost, anebo VŠ vzdělání se zaměřením sociální práce a sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, sociální patologie, právo, speciální pedagogika.
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMozartova 2313, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-23T03:08:14

Společnost

Handicap centrum Škola života Frýdek-Místek, o.p.s.
  • Handicap centrum Škola života Frýdek-Místek, o.p.s.
  • Kontakt : Antonín Žáček
  • Telefon : +420 558 434 126
  • Adresa : Mozartova 2313, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

sociální

práce

pedagogika

činnost

zaměřením

sociálněprávní

škola

humanitární

a11z2232019 pracovní

vyšší