PopisMÍSTO VÝKONU : Legerova č.p. 485/54, Vinohrady, 120 00 Praha 2
KONTAKT : KRISTÝNA KOLÁROVÁ, tel.: 257212257, e-mail: info@jmconsulting.cz, osobně : JM Consulting s.r.o., úřední hodiny po+st 8 - 10h v kontaktní kanceláři Praha 5 - NÁDRAŽNÍ 56/106

POŽADUJEME PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ, SPOLEHLIVOST, KOMUNIKATIVNOST, VÝPIS RT. AJ - B1, RJ - C2, AZERBAJDŽÁNSKÝ JAZYK VÝHODOU. ČASOVÁ FLEXIBILITA, VZDĚLÁNÍ VE FINANČNÍM OBORU, MANAŽERSKÉ SCHOPNOSTI.

NÁPLŇ PRÁCE : VEDENÍ cca 10-ti LIDÍ, ORGANIZACE PRÁCE, KOMUNIKACE S ÚČETNÍM. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLegerova 485/54, Vinohrady, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-23T03:08:14

Společnost

Mindare s.r.o.
  • Mindare s.r.o.
  • Kontakt : KRISTÝNA KOLÁROVÁ
  • Telefon : +420 257 212 257
  • Adresa : Legerova 485/54, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

práce

místo

finančním

komunikativnost

výpis

azerbajdžánský

jazyk

výhodou

časová

flexibilita