PopisŽivotopis zasílejte na e-mail: vzvrepase@seznam.cz
Popis pozice:
- montáž a demontáž mechanických komponentů strojů - zakázková výroba,
- ruční opracování strojních součástí,
- strojní obrábění - není podmínkou,
- řezání, vrtání a svařování kovových materiálů,
- kontrola provedené práce.

Požadujeme:
- SOU/SŠ v technickém oboru,
- praxe na podobné pozici (zámečník, mechanik) minimálně 3 roky - podmínkou,
- znalost čtení výkresové dokumentace,
- platný svářečský průkaz - výhodou,
- manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, důslednost.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování - stravenky, osobní ohodnocení

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVZV repase s.r.o., Plzeň, Zahradní 173/2, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-23T03:08:14

Společnost

VZV repase s.r.o.
  • VZV repase s.r.o.
  • Kontakt : Životopis
  • E-mail : vzvrepase@seznam.cz
  • Adresa : VZV repase s.r.o., Plzeň, Zahradní 173/2, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

životopis

zručnost

minimálně

roky

podmínkou znalost

čtení

výkresové

dokumentace platný

svářečský

průkaz