PopisMísto výkonu práce: Pardubická 717, Sezemice
Pracovní doba: 7:00 - 15:45 hod..
Pracovní náplň: výroba pásových dopravníků, zásobníků na prádlo, sušičů prádla.
Požadujeme: znalost programování PLC podmínkou, zkušenosti s výrobou strojů a zapojování rozvaděčů vyhlášku 50/78 Sb.
Nabízíme: stravenky 100,- Kč, 25 dnů dovolené, mzdový růst úměrný pracovním výkonům

Pro zařazení do výběrového řízení požadujeme předložení životopisu.
Kontaktní osoba: pan Krátký 775 931 587, martin.kratky@engel-gematex.com
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPardubická 717, 533 04 Sezemice Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

Engel - Gematex s.r.o.
  • Engel - Gematex s.r.o.
  • Kontakt : Martin Krátký
  • Telefon : +420 775 931 587
  • E-mail : martin.kratky@engel-gematex.com
  • Adresa : Pardubická 717, 533 04 Sezemice

Klíčová slova

místo

výkonůmpro

sb nabízíme

stravenky

dnů

dovolené

mzdový

růst

úměrný

pracovním