Popismísto výkonu práce: Siemensova č.p. 2715/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515
kontakt: Domesová Lucie, tel.: 601158291, e-mail: Lucie.comesova@siemens.com

Náplň práce:
- Rozvoj obchodních strategií pro zařízení SINAMICS V20, a to v Evropě
- Vypracování cílových aplikací pro SINAMICS V20
- Analýza evropského trhu na základě požadavků klienta
- Podpora regionální prodejní organizace s ohledem na nabídky, technickou podporu a další aspekty za účelem zvýšení podílu na trhu
Požadavky:
- Technické vzdělání, ideálně mechatronika nebo elektrotechnika se zaměřením na pohony
- Dobrá znalost našich pohonů a motorů
- Velmi dobrá znalost angličtiny

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSiemensova 1, 15500 Praha 515 Mzda minimálně55000 Kč Mzda maximálně100000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-07T10:23:21

Společnost

Siemens, s.r.o.
  • Siemens, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Domesová
  • Telefon : +420 601 158 291
  • Adresa : Siemensova 1, 15500 Praha 515

Klíčová slova

znalost

sinamics

dobrá

pohonů

týdnů

výhody

angličtinyzaměstnanecké

velmi

motorů

místo