PopisNáplň práce:
aktivní komunikace a péče o stávající a nové zákazníky; rychlé a bezchybné zpracování požadavků od stávajících zákazníků (objednávky, faktury); úzká spolupráce s jednotlivými odděleními naší společnosti; odpovídání na základní technické požadavky od zákazníků

Požadujeme:
středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, výhodou je technický nebo ekonomický obor; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu;
nadprůměrné komunikativní dovednosti v českém jazyce; minimálně středně pokročilá znalost AJ; příjemné vystupování; znalost práce na počítači: Word, Excel a rychlé psaní na klávesnici; znalosti z oboru strojírenství a praxe v automotive výhodou

Nabízíme:
zajímavou a perspektivní práci; silné zázemí české společnosti; možnost získání cenných zkušeností z oblasti obchodu a automotive; možnost prosazení vlastních nápadů; zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, stravenky)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: prace@wintech.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSeifertova 2834/33, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

WT WINTECH a.s.
  • WT WINTECH a.s.
  • Kontakt : Hana Rjanošková
  • Adresa : Seifertova 2834/33, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

možnost

znalost

společnosti

rychlé

automotive

náplň

znalosti

výhodounabízíme zajímavou

praxe

strojírenství