PopisPracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.
Očekáváme profesionalitu s lidským přístupem, rychlou vlastnost rozhodování se, flexibilitu, komunikační dovednosti, samostatnost, čestné jednání, obchodní dovednosti, chuť dosahování vlastních cílů.
Náplň práce: servis klientů, vedení obch. jednání, tvorba portfolia.
Náš kolega má možnost získat úplně nový notebook, přenosnou tiskárnu, nové auto, firemní výhodný paušál na telefon, možnost luxusní dovolené po celém světě (v rámci odměny za dobře vykonanou práci), zázemí v luxusních, plně vybavených kancelářích, kde panuje domácí atmosféra a dobrá nálada.
První kontakt POUZE mailem. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSMS finance, a.s. - BEA centrum Olomouc, tř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

SMS finance, a.s.
  • SMS finance, a.s.
  • Kontakt : Markéta Urbánková
  • Adresa : SMS finance, a.s. - BEA centrum Olomouc, tř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

možnost

dovednosti

jednání

pracoviště

dobře

auto

firemní

výhodný

paušál

telefon