PopisNáplň práce, okruh činností:
- účtování a veškerá evidence v oblasti došlých faktur za služby
- kontrola správného oběhu zpracovávaných účetních dokladů
- příprava a kontrola podkladů pro INTRASTAT

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na pozici účetní (ve výrobní společnosti výhodou)
- znalost účetní legislativy a legislativy v oblasti DPH
- pečlivost, samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
- uživatelskou znalost MS OFFICE
- řidičský průkaz sk.“B“

Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
- měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy
- další zaměstnanecké výhody (možnost výplaty příspěvku na dopravu, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání u mobilního operátora apod.)

Pracovní pozice je na dobu zástupu za mateřskou dovolenou a je vhodná i pro absolventy.

Místo výkonu práce: Budišov nad Budišovkou
Termín nástupu: dohodou
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČeskoslovenské armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou Mzda minimálně19500 Kč Mzda maximálně24500 Kč Nastoupit od2019-03-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-25T14:19:29

Společnost

Linaset, a.s.
  • Linaset, a.s.
  • Kontakt : Zdeněk Hellebrand
  • Telefon : +420 556 317 444
  • Adresa : Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou

Klíčová slova

účetní

oblasti

znalost

legislativy

kontrola

společnost

možnost

závodní

dopravu

příspěvku