PopisKontakt:e-mail: jana.vodickova@pcr.cz
Náplň práce:
Vedení účetních knih, deníku, hlavní knihy, knihy analytické evidence, jejich otevírání a uzavírání a sestavování účtového rozvrhu, účtování přijatých faktur a pokladních dokladů včetně souvisejících úkonů, kontrola osob v insolvenčním rejstříku, zástup pokladny, podíl na skartaci účetních dokladů, podíl na inventarizaci pohledávek a závazků. Zkušební doba 3 měsíce, pracovní poměr na 1 rok s perspektivou převedení na dobu neurčitou. Platová třída 9 dle NV č. 341/2017 Sb. dle započitatelné praxe + zvláštní příplatek. Požadujeme trestní bezúhonnost, znalost MS Office.
Zaměs.výhody:
25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, stravování v areálu, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, možnost využití vlastních rekreačních zařízení i pro členy rodiny za zvýhodněné ceny, dětský tábor, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na kulturu a sport, možnost poskytnutí bezúročné půjčky na bytové účely Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKrajské ředitelství policie Středočeského kraje - Sídlo, Na Baních 1535, Zbraslav, 156 00 Praha 516 Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
  • Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
  • Kontakt : Jana Vodičková
  • Adresa : Krajské ředitelství policie Středočeského kraje - Sídlo, Na Baních 1535, Zbraslav, 156 00 Praha 516

Klíčová slova

příspěvek

možnost

knihy

dle

dokladů

podíl

dnů

účetních

požadujeme

stravování