PopisStrukturovaný životopis zasílejte na e-mail tomankova@obzor-plzen.cz, event. na adresu Obzor, výrobní družstvo, Plzeň, personální oddělení, Hřbitovní 19, 312 55 Plzeň nebo volejte na tel. 377 454 205 (po-pá 8-13h)
Požadujeme:
SŠ (VŠ) technického zaměření, vhodné pro absolventy
MS ofice, Powerpoint, AutoCAD, znalost výkresové dokumentace, zodpovědnost, logické uvažování,
AJ/NJ na komunikativní úrovni
ŘP skupiny B
Nástup možný ihned
Náplň práce:
vytváření dokumentace pro výrobu, spolupráce při plánování a návrhu nových výrobních linek
. zodpovědnost za plynulý náběh výroby a předání do seriové výroby
. sledovat časové plány realizace projektu
. vytváření nových postupů, včetně návodek, foto prezentace

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti, kompletní zaučení, školicí kurzy, práci na zahraničních projektech pro prestižní firmy, prémie, stravenky 100,- Kč, pravidelná školení

HPP doba určitá 1 rok s prodloužením na neurčito.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOBZOR, výrobní družstvo, Plzeň [2], Hřbitovní 1326/19, 31200 Plzeň 12 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
  • OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
  • Kontakt : Životopis
  • Telefon : +420 377 454 205(po-pá8-13h)
  • E-mail : tomankova@obzor-plzen.cz
  • Adresa : OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň [2], Hřbitovní 1326/19, 31200 Plzeň 12

Klíčová slova

dokumentace

zodpovědnost

plzeň

strukturovaný

realizace

včetně

postupů

nových

vytváření

projektu