PopisPOMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI
- Místo výkonu práce: Sokolská 581, Hradec Králové 500 05
- PP na dobu určitou 1 roku, poté možnost prodloužení, nástup možný ihned
- Požadujeme: pracovní doba 6:00 - 14:30, práce o sobotách, nedělích i svátcích, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu pracovníků, dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce - celou směnu práce ve stoje, horké a vlhké prostředí), příjemné vystupování
- Náplň práce: příprava zeleniny, mytí nádobí, mytí technologického zařízení, úklid pracovních prostor
- Nabízíme: práci ve stabilní organizaci, zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna, sociální výhody realizované prostřednictvím osobního konta, pomoc se zajištěním ubytování, dostupnost městské hromadné dopravy přímo v areálu FN HK, platové podmínky dle platných předpisů
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Košťál Pavel, tel.
495 832 156, 495 833 524, e-mail: pavelkostal1@fnhk.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSokolská 581, 500 05 Hradec Králové 5 Mzda minimálně16320 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Fakultní nemocnice Hradec Králové
  • Fakultní nemocnice Hradec Králové
  • Kontakt : Pavel Košťál
  • Telefon : +420 495 832 156,495 833 524
  • E-mail : pavelkostal1@fnhk.cz
  • Adresa : Sokolská 581, 500 05 Hradec Králové 5

Klíčová slova

práce

mytí

výhody

dnů

konta

osobního

prostřednictvím

realizované

sociální

volna