PopisNáplň práce: nabídka a prodej zboží, vybalování, oceňování, doplňování, úklid, obsluha zákazníků; Pracovní doba v době PO-PÁ 7:30-17h, sobota 8-12h - dle dohody a potřeby.

Požadujeme: SŠ vzdělání výhodou, základní znalost na PC, znalost AJ podmínkou (NJ a RJ je výhodou), příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, chuť se učit novým věcem, práce s dětmi, praxi na pozici prodavač vítáme;

Nabízíme: přátelský a nekuřácký kolektiv, dobré platové podmínky, prémie a odměny na základě pracovních výsledků;

Životopis s fotografií zašlete emailem na hana.vlachova@post.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHana Zbraňková - Papírnictví, Pražská 15, Poděbrady I, 290 01 Poděbrady 1 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

Hana Zbraňková
  • Hana Zbraňková
  • Kontakt : Hana Vlachová
  • Telefon : +420 605 444 161
  • Adresa : Hana Zbraňková - Papírnictví, Pražská 15, Poděbrady I, 290 01 Poděbrady 1

Klíčová slova

práce

znalost

výhodou

přátelský

flexibilitu

chuť

učit

novým

věcem

dětmi