PopisPožadavky:
- VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (možno i student posledního ročníku na VPP),
- znalost principů radionavigace,
- praktické zkušenosti s integrací avioniky na letadlech a certifikací v prostředí ÚCL/EASA vítány,
- dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem,
- spolehlivost, zodpovědnost a schopnost pracovat v týmu,
- organizační schopnosti a schopnost samostatně vést projekt,
- ochotu učit se novým věcem,
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office), znalost libovolného CAD nástroje výhodou,
- řidičský průkaz skupiny B.
Náplň práce:
- návrh zástaveb leteckých navigačních a komunikačních systémů, jejich certifikace a související konsrukční práce.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMladoboleslavská 103, 19700 Praha 97 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2016-01-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-06-03T01:19:28

Společnost

Česká letecká servisní a.s.
  • Česká letecká servisní a.s.
  • Kontakt : Jan Popelka
  • Telefon : +420 420 724 526 460
  • E-mail : elena.slovakova@ceslet.cz
  • Adresa : Mladoboleslavská 103, 19700 Praha 97

Klíčová slova

znalost

schopnost

práce

požadavky vš

nástroje

vést

projekt ochotu

učit

novým

věcem uživatelská