PopisNáplň práce:
- odpovědnost za včasné dodávky k zákazníkovi
- kontrola expedice, dohledávání chybějících dílů ve výrobě
- komunikace s procesy, zajištění výroby potřebných dílů v co nejkratším čase
- příjem a výdej materiálu do výroby
- inventury materiálů a dílů
- vytváření a tisk dokumentů pro výrobu a logistiku
- komunikace se zákazníky
- třísměnný provoz

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- dobrou znalost práce s MS Excel
- alespoň základní znalost angličtiny
- loajalitu, týmovost, ochotu učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu a tlaku
- schopnost dlouhodobé práce v dynamickém prostředí

Nabízíme:
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- možnosti vzdělávání a profesního rozvoje
- měsíční bonus v závislosti na pracovním výkonu
- měsíční bonus za docházku
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1166, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25700 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T11:58:21

Společnost

Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Smíšková
  • Telefon : +420 730 891 239
  • E-mail : prace@aoyama.cz
  • Adresa : Průmyslová 1166, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

práce

dílů

znalost

měsíční

příspěvek

komunikace

bonus

navíc

schopnost

nadnárodní