PopisPrvní kontakt e-mailem: Skopal@dawell.cz

PROGRAMÁTOR MICROKONTROLERŮ C/C++
Firma Dawell CZ s.r.o. zabývající se vývojem průmyslových elektronických přístrojů hledá do svého vývojového týmu programátora mikrokontrolerů v jazyce C/C++
Náplň práce:
" vývoj firmware pro mikrokontrolery ARM STM32
" zaměření na digitální spínané zdroje a řídící jednotky přístrojů
" spolupráce na tvorbě nových řídících algoritmů, tvorba dokumentace
Očekáváme:
" SŠ/VŠ vzdělání
" znalost programování mikrokontrolerů v jazyce C/C++
" základní orientace v elektronice (hardware, schémata)
" zkušenosti s programováním a oživováním firmware
" samostatnost, aktivní přístup a ochota se učit nové věci
" Znalost AJ (čtení dokumentace)
" Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
" zajímavou a různorodou práci v malém, příjemném týmu
" možnost rychlého odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti
" odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody
" pružnou pracovní dobu
" nástup dle dohody
" pracoviště Brno, Podnikatelská (Technologický park)

Nabízíme:
" Zajímavou a různorodou práci v malém, příjemném týmu
" Možnost odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti
" Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
" Pružnou pracovní dobu
" Nástup dle dohody
" Pracoviště Brno, Podnikatelská (Technologický park)
Projektové odměny, stravenky, 13-plat, zam. bonusy
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDAWELL CZ s.r.o.-prac., Podnikatelská 2956/6, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

DAWELL CZ s.r.o.
  • DAWELL CZ s.r.o.
  • Kontakt : Ing. David Skopal
  • Telefon : +420 606 070 152
  • Adresa : DAWELL CZ s.r.o.-prac., Podnikatelská 2956/6, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

finanční

výhody pružnou

příjemném

týmu možnost

různorodou

odborného

rozvoje

zázemí

úspěšné

společnosti odpovídající