PopisNáplň práce, okruh činností:
- upnutí lisovacích nástrojů dle technologických parametrů
- seřizování vstřikovacích strojů a periferií
- doplňování lisovacích materiálů do lisů
- drobné opravy lisovacích nástrojů

Požadujeme:
- vzdělání ÚSO s technickým zaměřením
- schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
- základní orientace v technické a výkresové dokumentaci
- pečlivost, spolehlivost, důslednost, samostatnost, příjemné vystupování
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- nabízíme důkladné odborné zaučení a zaškolení, pozice je vhodná pro absolventy nebo uchazeče vyučené v technickém/strojírenském oboru a bez praxe
- práci na pracovní smlouvu v nepřetržitém pracovním režimu
- zajímavé platové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody: měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, náborový příspěvek ve výši 10 000,- Kč (vyplácen postupně po dobu 5 měsíců vždy po 2 000,- Kč), dovolená v délce 4 týdnů - po 1. roce navýšení dovolené o 1 týden, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora

Uvedená výše mzdy je mzda nástupní, jejichž výše se mění dle daných zkušenosti a praxe. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěČeskoslovenské armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T14:06:44

Společnost

Linaset, a.s.
  • Linaset, a.s.
  • Kontakt : Zdeněk Hellebrand
  • Telefon : +420 556 317 444
  • Adresa : Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou

Klíčová slova

lisovacích

v nepřetržitém

práce

praxe

dle

výše

mzdy

základní

výši

odměny