PopisV případě zájmu pošlete svůj životopis na email: mw@romill.cz
Společnost ROmiLL je ryze česká společnost zaměřená na výzkum, vývoj a inovace ve dvou velmi perspektivních oborech:
- Zařízení pro průmyslový mikrovlnný ohřev,
- Technologie pro výrobu a skladování krmiv (zemědělská technika).
Hlavním cílem společnosti je uspokojit náročné a individuální požadavky zákazníků a nabídnout jim nadstandartní péči za předpokladu vysoké odbornosti kvalifikovaných pracovníků.
Nyní ROmiLL, spol. s r.o. přijme kolegu do mikrovlnné divize na hlavní pracovní poměr na pozici:
ELEKTROINŽENÝR, VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK PRO MIKROVLNNÁ ZAŘÍZENÍ
Pracovní náplň:
" Vývoj a výroba mikrovlnných průmyslových zařízení;
" Navrhování automatizovaného systému pro řízení MW generátoru a obslužných manipulátorů
" Vytváření modelů, celých sestav, nebo jednotlivých komponent, zajištění technické dokumentace, včetně provádění výpočtů, sestavování prototypů a jejich testování;
" Optimalizace technologie za účelem minimalizace výrobních nákladů;
" Úzká spolupráce a komunikace především se zákazníkem (výrobním závodem);
" Technická realizace díla včetně práce a servisu u zákazníka;
" Testování a úprava zařízení;
" Komunikace napříč firmou (elektro, vývoj, IT, marketing, obchod, ekonom oddělení) a externími pracovišti (výrobní firmy, služby, univerzity, ústavy apod.);
" Zjišťování a analýza potřeb zákazníka a navrhování vhodného řešení;
" Podpora obchodního oddělení v nabídkové fázi (kalkulace cenové nabídky);
" Sledování a aplikace vývojových trendů.
Požadavky
" VŠ vzdělání v oboru elektronika, mikroelektronika, přístrojová technika nebo SŠ elektrotechnická s maturitou;
" Absolvent;
" Zájem o vývoj nových zařízení
" Vyhláška 50
" ŘP sk. B
" Vhled do elektrotechniky, mikroelektroniky, počítačového řízení, hydrauliky, pneumatiky, termodynamiky; na úrovni potřebné pro vývoj projektů agregovaných technologických celků;
" Kreativita, dobrá představivost, komplexní uvažování a smysl pro detail;
" AJ na komunikační úrovni slovem i písmem výhodou;
" Ochota k více denním služebním cestám - realizace zakázky;
" Využívání moderních komunikačních technologií pro každodenní práci
" Proaktivní a zároveň kriticky analytický přístup;
" Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost;
" Férové jednání, zdravá sebejistota a dostatečná sebereflexe.
Nabízíme:
" Flexibilní pracovní doba;
" Práce na velmi zajímavých projektech;
" Možnost seberealizace při spolupráci se zahraničními firmami;
" Osobní a profesní růst ve stabilní ryze české společnosti;
" Firemní benefity (5 týdnů dovolené, jazykové kurzy);
" Motivační finanční ohodnocení
Místo výkonu práce: Brno
Datum nástupu do práce: Ihned.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěROmiLL,spol. s r. o., Tkalcovská 799/14, Zábrdovice, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-22T02:08:55

Společnost

ROmiLL,spol. s r.o.
  • ROmiLL,spol. s r.o.
  • Kontakt : Eva Puškáčová
  • Telefon : +420 731 193 464
  • Adresa : ROmiLL,spol. s r. o., Tkalcovská 799/14, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

vývoj

práce

technologie

řízení

velmi

úrovni

realizace

pracovní

včetně

ryze