PopisKontakt: Vosolova Jana, tel.: 776 137 398 (Po-Čt 8:00 - 15:30), e-mail: vosolova@auroracz.com
osobně: Po-Čt 9:00 - 15:00

Požadavky:
- VŠ, SŠ vzdělání technického směru v oblasti želez.a kolejové techniky
- znalost modelování ve 3D CAD výhodou - Solid Works,Inventor, (Solid Edge, NX)
- znalost ruských norem ESKD, týkajících se ruské konstrukční dokumentace
- praxe v samostatné konstrukční činnosti vítána
- jazykové znalosti vítány (ruština, angličtina)
- schopnost vedení projektu

Náplň práce:
- vývoj a návrh konstrukcí širokého sortimentu železničních strojů pro stavbu a údržbu železničních tratí, tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace dle ESKD, návrhové výpočty
- outsourcing pro naše partnerské společnosti
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAurora Engineering s.r.o. MVP, Na Pankráci 1062/58, Nusle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně47828 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Aurora Engineering s.r.o.
  • Aurora Engineering s.r.o.
  • Kontakt : Jana Vosolova
  • Telefon : +420 776 137 398
  • E-mail : vosolova@auroracz.com
  • Adresa : Aurora Engineering s.r.o. MVP, Na Pankráci 1062/58, Nusle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

solid

eskd

znalost

počt

konstrukční

železničních

sortimentu

širokého

konstrukcí

návrh