PopisMísto výkonu práce: Modřanská 409, Praha 4. Prvotní kontakt CV na kariera@geusokna.cz.
Náplň práce: administrativa, práce a zadávání dat do programu, kalkulace zakázky, příprava smluv, obtelefonovávání klientů, výkazy, příprava podkladů pro účtárnu, vedení pokladny a docházky, zajištění pošty, poptávání subdodavatelů, úzká spolupráce s obchodními zástupci
Požadujeme:SŠ ideálně technického směru, uživatelská znalost práce na pc (excel, word), pečlivost, technické cítění, praxe na obdobné pozici vítána, samostatnost a odpovědnost za práci konanou, organizační schopnosti, komunikativnost, loajálnost.
Zaměstnanecké výhody: Stabilní společnost s historií 25 let, příjemný kolektiv, služební vůz i k soukr. užívání, stravenky, sportovní vyžití, podpora vašich zajímavých nápadů Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGeus okna a.s. - 001, Modřanská 409/68, Modřany, 143 00 Praha 412 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-03-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-27T01:55:20

Společnost

Geus okna a.s.
  • Geus okna a.s.
  • Kontakt : Iva Hochová
  • E-mail : kariera@geusokna.cz
  • Adresa : Geus okna a.s. - 001, Modřanská 409/68, Modřany, 143 00 Praha 412

Klíčová slova

práce

příprava

místo

odpovědnost

komunikativnost

schopnosti

organizační

konanou

práci

samostatnost