PopisKontakt: pí Korbelíková, tel.: 377 860 174, e-mail: korbelikova@atmos-chrast.cz
Místo výkonu práce: Chrást u Plzně

Náplň práce: příprava a montáž přesných strojních součástí do funkčních celků-bloky, převodovky, regulace. Vizuální kontrola měření smontovaných celků, ohýbání trubek, montážní práce
Požadavky: vvyučen ve strojírenském oboru, orientaci ve výrobních výkresech a postupech, samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- možnost kariérního růstu
- příspěvek na závodní stravování

Ohodnocení: 80 - 100 Kč/hod + prémie
Nástup možný IHNED
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPlzeňská 149, 33003 Chrást u Plzně Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2018-06-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-27T01:55:20

Společnost

ATMOS Chrást s. r. o.
  • ATMOS Chrást s. r. o.
  • Kontakt : Lucie Korbelíková
  • Telefon : +420 377 860 174
  • E-mail : korbelikova@atmos-chrast.cz
  • Adresa : Plzeňská 149, 33003 Chrást u Plzně

Klíčová slova

práce

kontakt

zázemí

oboru

orientaci

výrobních

výkresech

postupech

samostatnost

pracovitost