PopisNáplň práce: vedení a vytváření technologické dokumentace, navrhování technologických zlepšení výroby, kontrola dodržování technologických postupů, vedení poloprovozních zkoušek, spolupráce při zavádění nových výrobků.

Požadavky: vzdělání min. SŠ chemické nebo jiné blízké zaměření; znalost práce v laboratoři; praxe v technologii nebo vývoji vítána; dobré organizační schopnosti; samostatnost, odpovědnost, spolehlivost.

Zaměstnavatel nabízí: nástup dle dohody, práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, jednosměnný provoz, další firemní výhody, hrubou měsíční mzdu od 22.000,- Kč do 30.000,- Kč dle dosažené praxe.

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: lambertova@detecha.cz
Telefonický kontakt - personální oddělení tel.: 491 477 133. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDetecha, chemické výrobní družstvo - provozovna Nové Město nad Metují, ul. Krátká, Krátká 471, Krčín, 549 01 Nové Město nad Metují 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

Detecha, chemické výrobní družstvo
  • Detecha, chemické výrobní družstvo
  • Kontakt : Eva Lambertová
  • Telefon : +420 491 477 133
  • Adresa : Detecha, chemické výrobní družstvo - provozovna Nové Město nad Metují, ul. Krátká, Krátká 471, Krčín, 549 01 Nové Město nad Metují 1

Klíčová slova

práce

vedení

dle

technologických

týden

stravování

příspěvek

navíc

dovolené

společnosti