PopisMísto výkonu práce: Důlní č.p. 362/2, Trmice.
Náplň práce: samostatné provádění oprav strojů s CNC řízením, preventivní prohlídky strojů, kontrola úplnosti a funkčnosti svěřeného nářadí
Požadavky: min. vyučení v oboru, vyhláška 50, znalost CNC, ochota, učit se.
Nabízíme: zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, účast na programu na nákupu akcií firmy Rheinmetall AG, účast na programu Zdravá firma).
Kontakt: na uvedený e-mail.
Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěKS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s. - 01 (sídlo), Důlní 362/2, 400 04 Trmice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.
  • KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.
  • Kontakt : Kamila Roučková
  • Telefon : +420 475 303 276
  • E-mail : Kamila.rouckova@cz.rheinmetall.com
  • Adresa : KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s. - 01 (sídlo), Důlní 362/2, 400 04 Trmice

Klíčová slova

práce

strojů

cnc

účast

programu

pružná

zákoníku

rámec

zaměstnance

místo