PopisMÍSTO POUZE PRO OZP
Místo výkonu práce: náměstí 17. listopadu č.p. 2061, 560 02 Česká Třebová 2
Detail pozice:
Naše společnost zabývající se výrobou cukrovinek hledá vhodné uchazeče na pozici: Dělník/nice ve výrobně cukrovinek.
Náplň práce:
- Práce ve výrobě - obsluha výrobní linky, kompletace potravinářských výrobků.
Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- perspektivní práci ve stabilní společnosti
- klimatizované pracovní prostředí
- stabilní pracovní uplatnění
- komplexní zaškolení
- zaměstnanecké benefity: sick day, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, roční prémie, zaměstnanecké slevy, odměny.
Požadujeme:
- samostatnost a spolehlivost
- aktivní přístup k práci
- ochotu učit se nové věci
- min. vyuční list (zaškolení zajistíme)
Nástup možný ihned.
Kontakt: paní Kinclová, telefonicky 465 539 167 nebo e-mailem v.kinclova@sococz.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz Pracovištěnáměstí 17. listopadu 2061, 560 02 Česká Třebová 2 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

ČOKO KLASIK družstvo
  • ČOKO KLASIK družstvo
  • Kontakt : Vlasta Kinclová
  • Telefon : +420 465 539 167
  • E-mail : v.kinclova@sococz.cz
  • Adresa : náměstí 17. listopadu 2061, 560 02 Česká Třebová 2

Klíčová slova

příspěvek

zaměstnanecké

stabilní

pracovní

práce

zaškolení

benefity

sick

day

spolehlivost