PopisPracoviště Benešov
Nástup dle dohody
Náplň práce: návrh technického řešení zakázky a jeho následné úplné řešení ve spolupráci s obchodním zástupcem, zaměření stavebních otvorů, jednání se stavebními firmami, koncovými zákazníky, popř. zasmluvnění zakázek, obtelefonovávání klientů, nezbytná administrativa, úzká spolupráce s asistentkou a obchodními zástupci
Požadujeme: ŠŠ popř. VŠ technického směru, PRAXE s obchodní činností výhodou, ŘP skup. B, matematické a technické cítění, uživatelská znalost práce na pc, časová flexibilita podmínkou, usměvavý, optimista, komunikativní, bezúhonnost
Stabilní společnost s historií 25 let, příjemný kolektiv, služební vůz i k soukr. užívání, stravenky, sportovní vyžití, podpora vašich zajímavých nápadů

První kontakt e-mailem: životopis, cv z aslat na kariera@geusokna.cz. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGeus okna a.s. Benešov, K Pazderně 2308, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

Geus okna a.s.
  • Geus okna a.s.
  • Kontakt : Iva Hochová
  • E-mail : kariera@geusokna.cz
  • Adresa : Geus okna a.s. Benešov, K Pazderně 2308, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

popř

práce

technického

řešení

usměvavý

historií

společnost

bezúhonnost stabilní

komunikativní

optimista