PopisPRACOVNÍK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ A MARKETINGU
Pracovní náplň:
- marketingová činnost pro zakázky se strojírenským zaměřením
- provádění nabídkové činnosti a uzavírání kupních smluv
- zprostředkování a uskutečňování jednání se zákazníky včetně zahraničními zákazníky
- aktivní podíl na marketingové politice s cílem vyhledávání nových zákazníků
Požadavky: vzdělání strojírenského směru, dobrá znalost práce na PC, organizační schopnosti, řidičský průkaz, AJ
Vedle zajímavé a tvořivé práce v přátelském kolektivu nabízíme perspektivní dlouhodobé zaměstnání, příspěvek na stravování, 3 dny sick day, pružnou pracovní dobu, možnost vzdělávání a osobního rozvoje.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSylvárovská 2543, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

STROJTEX, strojírenská s.r.o.
  • STROJTEX, strojírenská s.r.o.
  • Kontakt : Svatava Hojná
  • Telefon : +420 778 538 238
  • E-mail : hojna@strojtex.cz
  • Adresa : Sylvárovská 2543, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Klíčová slova

práce

pracovník

nabízíme

dobrá

znalost

organizační

schopnosti

řidičský

průkaz

ajvedle