PopisNáplň práce:
Obsluha obilního sila a sušičky, odborné práce při ošetření a úpravě zrnin
provádění oprav, údržby, seřizování strojů a zařízení

Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání technického nebo zemědělského směru
řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. C nebo T výhodou
průkaz obsluhy manipulačních vozíků výhodou
platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou, ne však podmínkou
svářečský průkaz a obsluha plynových zařízení - výhodou
manuální zručnost, spolehlivost, aktivní přístup, samostatnost a zodpovědnost
zázemí úspěšné české společnosti
o širokou oblast benefitů (25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci/zdraví, příplatky nad rámec ZP, podpora vzdělávání)

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNAVOS, a.s. - pobočka Hodonice, Tasovice 204, 671 25 Hodonice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

NAVOS, a.s.
  • NAVOS, a.s.
  • Kontakt : Zelenka
  • Telefon : +420 728 827 897
  • E-mail : jiri.zelenka@navos-km.cz
  • Adresa : NAVOS, a.s. - pobočka Hodonice, Tasovice 204, 671 25 Hodonice

Klíčová slova

příspěvek

průkaz

náplň

české

plynových

zařízení

výhodou manuální

zručnost

spolehlivost

aktivní