PopisMVP Hodonín a okolí,
Kontakt pro zaslání životopisu drahomir.apolenar@kobercetrend.cz

Jste technicky zdatný a hledáte uplatnění, kde můžete rozvíjet svou kreativitu a zůstane po Vás konkrétní výsledek?

Náplň práce:
Pokládka podlahových krytin – PVC, koberce, vinylové podlahy, plovoucí podlahy

Požadujeme:
- pozitivní vztah k zákazníkům
- spolehlivost a příjemné vystupování
- ochotu pracovat a učit se
- praxe v oblasti pokládání podlahových krytin je vítána
- výpis z RT
- zodpovědnost
- fyzickou zdatnost

Nabízíme:
- lidský přístup
- zaškolení a stálou podporu
- stát se součástí příjemného a úspěšného kolektivu
- stabilní pracovní prostředí
- individuální finanční ohodnocení (na základě měsíčních a ročních výsledků)
- měsíční motivační odměny
- možnost vzdělávání, seberealizace a kariérního postupu

Zaměstnanecké benefity:
stravenky, navýšení dovolené pro stálé zaměstnance, účast na různých firemních akcích, zázemí stabilní a prosperující firmy

Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, nebyl/a jste do výběrového řízení zařazen/á, Vaše osobní údaje nebudou dále zpracovány. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLIMEX ČR, s.r.o. - 009 - Koberce Trend Hodonín, Brandlova 4065/143, 695 01 Hodonín 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

LIMEX ČR, s.r.o.
  • LIMEX ČR, s.r.o.
  • Kontakt : Drahomír Apolenář
  • Adresa : LIMEX ČR, s.r.o. - 009 - Koberce Trend Hodonín, Brandlova 4065/143, 695 01 Hodonín 1

Klíčová slova

stabilní

krytin

podlahových

mvp

měsíčních

vzdělávání

možnost

odměny

motivační

měsíční