PopisPro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici pomocný kuchař/ka.
Náplň práce: příprava teplých a studených jídel a příloh, jejich následný výdej, udržování pořádku v kuchyni, pomocné práce v kuchyni.
Výhodou zkušenosti z kuchyně na obdobné pozici (výhodou praxe v závodním stravování), schopnost být součástí týmu, pozice je vhodná i pro absolventy.
Nabízíme: prac. poměr, firemní stravování, slevy na partnerské produkty.
Pracovní doba od PO - PÁ v čase 7:00 - 15:30 hod.
K hrubé měsíční mzdě náleží nenárokovaná složka osobního ohodnocení. Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školení. Kontakt: e-mailem.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěARAMARK, s.r.o. - prac. Šumperk, Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

ARAMARK, s.r.o.
  • ARAMARK, s.r.o.
  • Kontakt : Klára Tomanová
  • Telefon : +420 720 951 014
  • E-mail : tomanova-klara@ramark.cz
  • Adresa : ARAMARK, s.r.o. - prac. Šumperk, Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

stravování

firemní

zaměstnance

pozici

slevy

práce

partnerské

náleží

poměr

produkty pracovní