PopisCIZ
Náplň práce: řízení malého vláčku nebo VZV, vykonává práci v logistice dle instrukcí nadřízeného za účelem plynulého zásobování výroby
Pracovní doba: třísměnný provoz
Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost
- oprávnění na řízení VZV a elektrických tahačů výhodou
- praxe v průmyslovém odvětví výhodou
- vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně18700 Kč Mzda maximálně21500 Kč Nastoupit od2018-10-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

Faurecia Components Písek, s.r.o.
  • Faurecia Components Písek, s.r.o.
  • Kontakt : Renáta Nejedlá
  • Telefon : +420 725 610 775
  • E-mail : renata.nejedla@faurecia.com
  • Adresa : Průmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

příspěvek

řízení

výhodou

vzv

ciz náplň

praxe

průmyslovém

odvětví

vhodné