PopisLidl E-Commerce Logistics s.r.o. je distribuční centrum společnosti Lidl, které bylo otevřeno na podzim 2016 v Plzni – Borská pole, v jedné z logisticky nejzajímavějších oblastí v České Republice.

Vaše úkoly a pracovní náplň
• kontrola a příjem zboží od dodavatelů
• manipulace se zbožím v prostorách skladu
• obsluha manipulační techniky
• samostatná práce ve skladu v pravidelných nočních směnách a o víkendu

Váš profil
• zkušenost s manipulační technikou (VZV)
• platné oprávnění pro VZV výhodou, interní zaškolení
• spolehlivost a pečlivost
• dobrý zdravotní stav

Nabízíme
• dohodu o provedení práce
• možnost dlouhodobé spolupráce
• výborné mzdové ohodnocení 161,- Kč/hod
• nástup možný ihned
• místo výkonu práce: Plzeň – Borská pole

Kozáková Miroslava, tel.: 720979689, e-mail: Miroslava.Kozakova@lidl.com, Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěUniverzitní 1220/64, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně161 Kč Mzda maximálně161 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

Lidl E-Commerce Logistics s.r.o.
  • Lidl E-Commerce Logistics s.r.o.
  • Kontakt : Miroslava Kozáková
  • Telefon : +420 720 979 689
  • Adresa : Univerzitní 1220/64, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

lidl

práce

manipulační

borská

stavnabízíme dohodu

profil zkušenost

technikou

vzv platné

oprávnění

vzv