PopisMísto výkonu práce:
Duhová č.p. 1013
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: e-mail: aneta.kubickova@montana-mb.cz

Požadujeme: praxe min. dva roky na pozici skladníka výhodou, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, ŘP sk. B.

Nabízíme: zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti, zajímavou práci v mladém a dobře sehraném kolektivu, 13. plat + čtvrtletní odměny, bonusový systém pro zaměstnance, nástup možný ihned, jednosměnný provoz.

Náplň práce: odpovědnost za správné naskladňování a vyskladňování balení a vybalování zásilek, práce s čtečkou, jednání s přepravci, focení skladových dílů, tvorba databáze skladových dílů, občasné doručování dílů zákazníkům.

Zaměstnanecké výhody: Bonusy, prémie, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, přátelský kolektiv.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDREAMland, spol. s r.o. - sídlo, Duhová 1013, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

DREAMland, spol. s r.o.
  • DREAMland, spol. s r.o.
  • Kontakt : Aneta Kubíčková
  • Adresa : DREAMland, spol. s r.o. - sídlo, Duhová 1013, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

dílů

práce

skladových

ihned

jednosměnný

provoznáplň

možný

odpovědnost

správné

focení