PopisHledáme Sales managera/ku pro rozvíjející se velkoobchod s bytovými doplňky Požadavky: příjemné a profesionální vystupování, aktivní přístup, schopnost spolupráce i samostatného jednání, ochota se učit novým věcem, čistý trestní rejstřík, komunikativnost, pečlivost, výborná znalost Wordu, Excelu a Outlooku, Byznys výhodou.
Náplň práce: aktivní práce s obchodními partnery (vzorkovna, telefon, ev. návštěva OP), udržování obchodních vztahů, identifikování obchodních příležitosti a potřeb OP, získávání nových zakázek, aktivní vytváří prezentací, marketingových akcí, nabídek a obchodních kampaní. Místo: Jílové u Prahy
Kontakt: daniela.semecka@egodekor.cz Zaměstnanecké výhody4):
Stravenky, penzijní připojištění, mimořádné odměny Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRadlík 156, 254 01 Jílové u Prahy Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

Ego dekor s.r.o.
  • Ego dekor s.r.o.
  • Kontakt : Daniela Semecká
  • Telefon : +420 777 675 475
  • E-mail : objednavky@egodekor.cz
  • Adresa : Radlík 156, 254 01 Jílové u Prahy

Klíčová slova

obchodních

aktivní

práce

hledáme

partnery

vzorkovna

telefon

návštěva

udržování

vztahů