PopisNáplň práce:
- zabezpečování správy a údržby 3 budov
- zajišťování příslušných revizí
- zajišťování údržby a oprav majetku, provádění drobných oprav
- správa vozového parku (servisní prohlídky, výměna pneu, dálniční známky atd.)
- řešení škodních událostí na služebních automobilech
- komunikace s externími dodavateli služeb (pojišťovna, energie, voda, mobilní operátoři apod.)
- správa smluv s externími dodavateli
- zodpovědnost za oblast BOZP a PO, školení řidičů
- vedení kompletní agendy týkající se mobilních telefonů
- evidence odeslané a příchozí pošty, odesílání pošty
- nakupování spotřebních a kancelářských potřeb
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici
- orientace v aktuálních předpisech z oblasti ekologie, bezpečnosti práce, požární ochrany a odpadového hospodářství
- ŘP sk. B
- uživatelská znalost práce na PC a MS Office
- schopnost samostatné práce a aktivní přístup
- výpis z rejstříku trestů, zodpovědnost a výborné komunikativní schopnosti
Nabízíme:
- zázemí stabilní neziskové organizace
- příležitost k seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
- mzdové ohodnocení dohodou, dle praxe a zkušeností
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
Předpokládaný nástup je od 1.6.2019, popř. dohodou.
V případě, že Vás pozice zaujala, prosím o zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu:
na e-mail: jitka.nezbedova@ltm.charita.cz nebo na adresu: Diecézní charita Litoměřice, Mgr. Jitka Nezbedová, Kosmonautů 2022, 412 01 Litoměřice. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKosmonautů 2022, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

Diecézní charita Litoměřice
  • Diecézní charita Litoměřice
  • Kontakt : Jitka Nezbedová
  • E-mail : jitka.nezbedova@ltm.charita.cz
  • Adresa : Kosmonautů 2022, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1

Klíčová slova

práce

správa

praxe

údržby

litoměřice

zajišťování

externími

zodpovědnost

výpis

rejstříku