PopisNáplň práce: Technické zajištění fungování laboratoře;
Softwarová implementace metod vytvořených laboratoří;
Pořizování dat pomocí světelných mikroskopů;
Příprava, obsluha a pořizování dat pomocí kamerových systémů a fotoaparátů;
Technické zajištění experimentů - výroba komponent, sestavování systémů, 3D tisk;
Management experimentálních dat a metadat při využití softwaru laboratoře;
Tvorba dokumentace;
Spolupráce na publikační činnosti;
Podílení se na dlouhodobém záměru laboratoře;
Technické zajištění pro projekty letních škol;
Technická podpora výuky.
Požadujeme: Středoškolské vzdělání (vzdělání technického směru výhodou);
Znalost minimálně jednoho vyššího programovacího jazyka (Java, C++,…);
Anglický jazyk minimálně na úrovni B1 (slovem i písmem);
Systematičnost, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem.
Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí v mladém týmu a nově zrekonstruovaných prostorách fakulty;
Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);
Pružná pracovní doba;
Práce na zajímavých výzkumných projektech ve zkušeném a motivovaném kolektivu;
Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).
Uvažovaný nástup: květen 2019
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 18 000 - 25 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU).
Místo výkonu práce: FROV JU, Ústav komplexních systémů, Zámek 136, 373 33 Nové Hrady

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství
a ochrany vod, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany nejpozději do 18. 4. 2019.
Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJihočeská univerzita v ČB - FROV - Ústav komplexních systémů, Nové Hrady 136, 373 33 Nové Hrady v již.Čechách Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Mirka Průšová
  • Adresa : Jihočeská univerzita v ČB - FROV - Ústav komplexních systémů, Nové Hrady 136, 373 33 Nové Hrady v již.Čechách

Klíčová slova

vzdělání

systémů

zajištění

práce

dat

minimálně

pracovní

pomocí

zaměstnanecké

květen