PopisVyhlašujeme výběrové řízení na pozici referent skladového hospodářství a garant ISO.
Náplň práce:
- vedení a zpracování skladové evidence - zadávání dat do účetního systému - výroba, příjmy, výdeje
- příprava a tisk štítků k označení skladových zásob
- zpracování průběžných přehledů stavů jednotlivých druhů zásob, analýz nákupů a prodejů
- organizace a vyhodnocení skladové inventarizace
- příprava podkladů pro ISO
Požadavky:
- dobrá znalost práce na PC - MS Excel, Word
Praxe účetnictví (znalost účetního SW POHODA výhodou)
Schopnost systematické práce, logické myšlení, samostatnost, pečlivost
Výhody: obědy zdarma po zapracování, 13 plat, prémie
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMALOUN, s. r. o. - Tečovice, Tečovice 369, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

MALOUN, s. r. o.
  • MALOUN, s. r. o.
  • Kontakt : Monika Malounová
  • Telefon : +420 739 078 770
  • Adresa : MALOUN, s. r. o. - Tečovice, Tečovice 369, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

práce

účetního

znalost

příprava

skladové

zpracování

excel

dobrá

vyhlašujeme

word praxe