PopisMísto výkonu práce Pardubice
Pracovní náplň: zpracování objednávek, DL, komunikace se zákazníky
Požadujeme: minimálně výuční list, praxe v oboru vítána, trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, komunikace se zákazníky, znalost práce na PC na uživatelské úrovni. Zástup za dovolené. Pracovní doba 6-14hodin (dohodou). Nástup dohodou.
Nabízíme: 5 týdnu dovolené, stravenky, bonus za docházku, stabilizační bonus, další zaměstnanecké výhody.
Místo je vhodné pro absolventy.
První kontakt telefonicky nebo emailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUNITED BAKERIES a.s. - provozovna Pardubice, Na Ležánkách 1624, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice 3 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

UNITED BAKERIES a.s.
  • UNITED BAKERIES a.s.
  • Kontakt : Petra Tomčíková
  • Telefon : +420 606 027 844;466 032 615
  • Adresa : UNITED BAKERIES a.s. - provozovna Pardubice, Na Ležánkách 1624, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice 3

Klíčová slova

dovolené

bonus

práce

komunikace

pracovní

doba

614hodin

dohodou

nástup