PopisJsme Inex Spedition s.r.o. Naším cílem je poskytovat komplexní dopravní a logistické služby nad rámec očekávání. Rozvíjíme pozici leadera v regionu v oblasti komplexního portfolia poskytovaných dopravních služeb. Jsme atraktivním zaměstnavatelem s příjemným pracovním prostředím, moderním autoparkem a systémem řízení podporovaným aktuálními IT technologiemi. Více o nás na www.inexspedition.cz

Office manažer/ka

Pracovní náplň
Zajištění bezproblémového chodu kanceláře
Zpracování administrativy
Příprava podkladů a komunikace s vedením
Komunikace s dodavateli služeb
Zajištění firemních akcí
Správa webu a sociálních sítí
Příprava MKTG materiálů
Vedení pokladny

Požadujeme
Organizační schopnosti
Komunikativnost a asertivita
Analytické myšlení
Zkušenosti s organizováním akcí
AJ na komunikativní úrovni
ŘP B
Praxe na podobné pozici vítána
Bezúhonnost

Nabízíme
Celkové mzdové ohodnocení až 32 000,-
Naše benefity
Stravenky
Výuka AJ
Zázemí malé rodinné firmy
Individuální hodnocení
Možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu o naši inzerovanou pozici nám neváhejte zaslat váš životopis na email: info@kmosek.com. Těšíme se na Vaše reakce. Mgr. Petr Kmošek (HR Interim manažer)
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŽitná 541, Poříčí, 541 03 Trutnov 3 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-27T11:08:57

Společnost

INEX SPEDITION s.r.o.
  • INEX SPEDITION s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kmošek
  • Telefon : +420 605 733 267
  • Adresa : Žitná 541, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Klíčová slova

pozici

inex

akcíaj

ohodnocení

mzdové

vítánabezúhonnostnabízíme celkové

podobné

b praxe

úrovni řp

komunikativní