PopisVýběrové řízení na tuto pozici se koná dne 31.1.2019 v 9:00 hod. v zasedací místnosti Úřadu práce v Kladně, č.dv. 417, 1. patro.

Požadujeme:
ŘP sk. B, znalost alespoň jednoho cizího jazyka výhodou.
Náplň práce:
vystavování celních dokladů, kontrola přepravních dokladů, ověřování správnosti deklarovaných zásilek, kontrola dodržování celních předpisů, vedení evidence a rchivace celních dokladů, evidence faktur, sledování zásilek, jednání s příslušnými úřady veřejné správy, komunikace s obchodními partnery, zpracování objednávek obchodních partnerů.

Pracovní doba: 8:00 - 16:30 hod. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGESTIV Bohemia s.r.o., pracoviště, K letišti 1049/57, Ruzyně, 161 00 Praha 614 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

GESTIV Bohemia s.r.o.
  • GESTIV Bohemia s.r.o.
  • Kontakt : Jana Plzáková
  • Telefon : +420 731 471 844
  • Adresa : GESTIV Bohemia s.r.o., pracoviště, K letišti 1049/57, Ruzyně, 161 00 Praha 614

Klíčová slova

celních

dokladů

kontrola

hod

evidence

zásilek

výběrové

jednání

předpisů

vedení