Popisnáplň práce:
- zajišťuje kvalitu na svěřeném úseku
- zajišťuje dodržování standardních pravidel ve výrobě
- administrativní činnost spojená s řízením montážního úseku
Požadavky:
- SOŠ nebo SŠ
- praxe na podobné pozici nutná
- základní znalost anglického jazyka
- PC (MS Office - zejména Excel)
- komunikativnost, odpovědnost
Nabízíme:
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- odpovídající školení
- příležitost profesního a karierního růstu
- férová firemní kultura
- zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo osobně každé úterý v 10.30 hod. na adrese Průmyslová 1165, Lovosice.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

TRCZ s.r.o.
  • TRCZ s.r.o.
  • Kontakt : Karolína Koušová
  • Telefon : +420 416 421 201
  • E-mail : karolina.kousova@trcz.cz
  • Adresa : Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

odpovídající

zajišťuje

příspěvky

benefity

pojištění

životní

připojištění

penzijní

stravování

dotované