PopisPozice: Optometrista/ optometristka
Náplň práce
- stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
- doporučení vhodné korekční pomůcky
- vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad
- aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
- poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
- nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných pomůcek
- administrativa spojená s chodem optiky
Požadavky
- VŠ vzdělání v oboru optometrie
- komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
- schopnost dobře plánovat a organizovat svoji práci
- máte zkušenosti s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme)
- řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
Zaměstnanecké výhody:
motivující platové ohodnocení, prohloubení či získání praxe v oboru díky vzdělávací akademii, měsíční odměny za pracovní výkony, služební automobil, mobilní telefon, notebook, zvýhodněné ceny na naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší,
týden dovolené navíc
Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- Kč
Kontakt:Kühnel Martina, e-mail: personalni@orangeoptik.cz
Místo výkonu práce:ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.provozovna Sedlčany
28. října č.p. 9, Sedlčany
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.provozovna Sedlčany, 28. října 9, 264 01 Sedlčany Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.
  • ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.
  • Kontakt : Martina Kühnel
  • E-mail : personalni@orangeoptik.cz
  • Adresa : ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.provozovna Sedlčany, 28. října 9, 264 01 Sedlčany

Klíčová slova

čoček

kontaktních

zákazníka

oboru

pozice

platové

odměny

měsíční

akademii

vzdělávací