PopisNáplň práce:
podílet se na přípravě technologických postupů, realizaci technologických změn, vyhodnocovat technické požadavky, podílet se na optimalizaci výroby, spolupracovat na řešení neshodných výrobků apod.

Požadujeme:
vzdělání strojírenského směru, znalost technologických postupů, čtení technické dokumentace, technické myšlení, samostatnost a smysl pro zodpovědnost; znalost materiálů a jejich opracování,
AJ na komunikativní úrovni výhodou; ochotu dále se učit a prohlubovat svou specializaci; znalost prostředí a zájem o obor strojírenství.

Nabízíme:
možnost prodloužení pracovního poměru; zajímavou a stabilní práci v tradiční strojírenské firmě, odměny a zaměstnanecké výhody, 5 týdnů dovolené, přátelský kolektiv, penzijní připojištění, podporu vzdělávání a dalšího rozvoje, dotované jazykové kurzy, kulturní, sportovní a společenské akce, zdravotní péči v areálu, sociální program pro všechny zaměstnance

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@pspmachinery.cz nebo sona.chlumova@pspmachinery;
- telefonicky na čísle 581 233 217 nebo 702 230 784 - Mgr. Soňa Chlumová Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

PSP Machinery s.r.o.
  • PSP Machinery s.r.o.
  • Kontakt : Soňa Chlumová
  • Telefon : +420 581 233 217
  • Adresa : Kojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

technologických

postupů

znalost

technické

náplň

penzijní

jazykové

dotované

rozvoje

dalšího