PopisPRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ, CHOVATELSTVÍ A LESNICTVÍ
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B a T výhodou, praxe a pozitivní vztah k těmto činnostem výhodou
Náplň práce: zemědělská a pěstební činnost, schopnost podílet se na administrativní práci v uvedených činnostech
Nabízíme: možnost ubytování, poskytnutí vozidla
První kontakt: p. Mojmír Vraj, telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin, na telefonním čísle 777 945 881 nebo 608 825 864, e-mail: m.v.servis@seznam.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHošťálková 611, 756 22 Hošťálková u Vsetína Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

Mojmír Vraj
  • Mojmír Vraj
  • Kontakt : Mojmír Vraj
  • Telefon : +420 777 945 881,608 825 864
  • E-mail : m.v.servis@seznam.cz
  • Adresa : Hošťálková 611, 756 22 Hošťálková u Vsetína

Klíčová slova

práce

mojmír

činnostech nabízíme

možnost

ubytování

poskytnutí

vozidla první

kontakt

vraj

práci