PopisJihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod
přijme pracovníka na pozici

TECHNIK/TECHNIČKA PRACOVIŠTĚ SPRÁVY FAKULTY

Náplň práce:
- Údržba budov FROV JU včetně okolí;
- Kontrola, údržba a servis vozového parku fakulty;
- Kontrola, provoz a servis: plynové kotelny, tepelných čerpadel a klimatizací na budovách fakulty ve Vodňanech;
- Spolupráce při vyřizování reklamací, servisu a oprav v rámci objektů fakulty;
- Běžná údržba bytového fondu FROV JU,
- Odborné řemeslné práce při opravách a výrobě zařízení;
- Řešení alarmů, hlídání stavů spotřeb energií, kontrola měřáků, komunikace s dodavateli a rektorátem;
- Další činnosti související s chodem Pracoviště správy fakulty.

Požadujeme:
- Minimálně výuční list, vzdělání technického směru výhodou;
- Základní znalost anglického jazyka výhodou;
- Uživatelská znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
- Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k řešení problémů a vysokou flexibilitu;
- Svářečský průkaz výhodou;
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka;
- Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí v mladém týmu a nově zrekonstruovaných prostorách fakulty;
Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);
Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: květen 2019
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 16 400 - 24 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU).
Místo výkonu práce: FROV JU, Zátiší 728, 389 01 Vodňany

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství
a ochrany vod, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany nejpozději do 18. 4. 2019.

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJU - Fakulta rybářství a ochrany vod, Zátiší 728, Vodňany II, 389 01 Vodňany Mzda minimálně16400 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Mirka Průšová
  • Adresa : JU - Fakulta rybářství a ochrany vod, Zátiší 728, Vodňany II, 389 01 Vodňany

Klíčová slova

práce

výhodou

kontrola

frov

údržba

fakulty

vzdělání

zaměstnanecké

znalost

řešení