PopisSpolečnost MS ProTech se zabývá zakázkovou výrobou strojních dílů a kompletních sestav strojů.
NÁPLŇ PRÁCE: do našeho týmu hledáme nového kolegu pro svařování nerezové oceli metodou TIG
POŽADAVKY: svářecí průkaz pro svařování metodou 141, technické vzdělání, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce s měřidly, zkušenost se svařováním nerezových plechů do tloušťky 10 mm, svařování trubek výhodou, manuální zručnost, pečlivost, pořádnost, systematičnost
NABÍZÍME: ohodnocení dle schopností a dosahovaných výkonů, možnost osobního a profesního růstu, příspěvek na stravování a penzijní připojištění
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěRadiměř 469, 569 07 Radiměř Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

MS ProTech s.r.o.
  • MS ProTech s.r.o.
  • Kontakt : Milan Štoudek
  • Telefon : +420 605 157 702
  • E-mail : milan.stoudek@ms-protech.cz
  • Adresa : Radiměř 469, 569 07 Radiměř

Klíčová slova

svařování

práce

metodou

společnost

plechů

tloušťky

trubek

výhodou

manuální

zručnost