PopisTECHNIK/TECHNIČKA - ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ EXPERIMENTÁLNÍ RYBOCHOVNÉ HALY

Náplň práce:
- Zodpovídá za provoz a efektivní využití rybochovné experimentální haly v rámci laboratoře Intenzivní akvakultury (LIA);
- Zabezpečuje intenzivní chov ryb, popřípadě jejich reprodukci v rámci experimentální rybochovné haly
s vedením veškeré provozní evidence;
- Provádí samostatně veškeré odborné práce související s intenzivním chovem ryb (navažování krmení, vlastní krmení, značení, popřípadě vážení ryb, měření kvality vody, údržba chovatelského zařízení atd.);
- Pomáhá zabezpečovat běžný chod laboratoře LIA a administrativu spojenou s provozem této laboratoře;
- Provádí experimentální práce podle pokynů řešitele daných experimentů;
- Eviduje a matematicko-statisticky zpracovává dosažené výsledky;
- Zajišťuje předem naplánované odpolední, víkendové služby či pohotovosti na experimentální rybochovné hale,
- Účastní se terénních prací spojených s chovem ryb při tuzemských a zahraničních služebních cestách,
- Odborně pomáhá při realizaci praktických cvičení Bc., Mgr. a Ph.D. studentů FROV JU,
- Vytváří dobré technické a odborné zázemí pro realizaci bakalářských, diplomových a doktorských prací v rámci experimentální rybochovné haly,
- Podílí se na servisní a produkční činnosti laboratoře LIA,
- Spolupracuje při přípravě a organizaci vědeckých a odborných konferencí či seminářů.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání získané v rámci biologického, chemického či zemědělského oboru;
Předchozí zkušenost s prací v rybářských provozech či nějaké biologické laboratoři výhodou,
Anglický jazyk minimálně na úrovni B1 (slovem i písmem);
Komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem/metodám, schopnost práce ve stresu,
Uživatelská znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka;
Výborný zdravotní stav.

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaných prostorách fakulty;
Práce s novou a perspektivní rybářskou technologií
Možnost osobního i profesního rozvoje;
Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na kurzy AJ, univerzitní školka).

Nástup: září 2019
Pracovní úvazek: 1,0
Nástupní hrubá mzda: 18 000 - 25 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU).
Místo výkonu práce: FROV JU, VÚRH, Zátiší 728/II, 389 01 Vodňany

Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 9. 8. 2019.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJU - Fakulta rybářství a ochrany vod, Zátiší 728, Vodňany II, 389 01 Vodňany Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Mirka Průšová
  • E-mail : mprusova@frov.jcu.cz
  • Adresa : JU - Fakulta rybářství a ochrany vod, Zátiší 728, Vodňany II, 389 01 Vodňany

Klíčová slova

práce

experimentální

rybochovné

ryb

laboratoře

rámci

prací

frov

realizaci

provádí