PopisPROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Náplň práce:
- tvorba programů pro CNC stroje se zaměřením na rotační obrábění velkých součástí, rotory parních turbin, nosiče lopatek atd.,
- využití programu EDGECAM
- vytipování nástrojů, jednání s dodavateli speciálních nástrojů
- volba strategie obrábění

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělaní technického směru, nejlépe se zaměřením na programování
- praxe v oboru programování min.3.roky
- znalost programů EDGECAM, SOLIDCAM
- dobrá znalost čtení technické dokumentace
- znalost technologie obrábění rotačních součástí (většího typu)
- přehled v oblasti nástrojů pro obrábění
- znalost AJ-výhodou nikoliv nutnou podmínkou
- samostatnost, flexibilita

Nabízíme:
- práci v mladém perspektivním kolektivu
- možnost osobního rozvoje a seberealizace v oblasti CNC programování
- příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravování, výuka cizích jazyků, 5 týdnů dovolené

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

Své životopisy zasílejte na email: nejedla@ekolbrno.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T14:06:50

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá
  • Telefon : +420 543 531 674
  • Adresa : EKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

znalost

cnc

programování

nástrojů

programů

oblasti

zaměřením

obrábění

součástí

programátor