PopisNebojíte se práce s čísly, daty a pečlivost vám nedělá problém? Staňte se nepostradatelnou součástí účetního týmu a pošlete nám svůj životopis.

Co bude vaším úkolem:
Kompletní zadávání dokladů / vedení účetnictví (účtování, kontrola a evidence faktur, pokladny, banky atd.)

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- schopnost samostatné práce
- pečlivost a svědomitost

Nabízíme

- kompletní zaškolení
- týden dovolené navíc
- stravenky
- zajímavou práci v malém kolektivu
- velkou míru samostatnosti
- dobré finanční ohodnocení Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMAKO-daně s.r.o. - 002, U průhonu 466/22, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně18500 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T11:02:03

Společnost

MAKO-daně s.r.o.
  • MAKO-daně s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Maková
  • Telefon : +420 605 512 078
  • E-mail : mmakova@mako-dane.cz
  • Adresa : MAKO-daně s.r.o. - 002, U průhonu 466/22, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

práce

pečlivost

navíc

min

vzdělání

schopnost

samostatné

svědomitostnabízíme

kompletní

zaškolení