PopisMísto výkonu práce: Vídeňská č.p. 1083, Praha 4. Kontaktovat mailem lucie.wolfova@iem.cas.cz
Náplň práce: Podíl na výzkumu a vývoji biomateriálů určených do oblasti tkáňového inženýrství a regenerativní medicíny. Podíl na vývoji biomateriálů na bázi mezibuněčné hmoty tkání. Optimalizace vlastností vyvíjených materiálů pro cílené použití. Studium vlivů parametrů využívaných biopolymerů na tyto vlastnosti.
Naše požadavky: VŠ zaměřené na chemii materiálů, biomateriálů, chemii polymerů, makromolekulární chemii, medicinální chemii. Aktivní znalost anglického jazyka. Schopnost orientace v odborné literatuře a patentech. Dobrá znalost práce na PC s programy MS Office. Zájem řešit komplexní a víceoborové úkoly
Zaměstnanecké výhody: Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce. Zajímavá práce v akademickém prostředí. Pružná pracovní doba. 5 týdnů dovolené. Podpora dalšího vzdělávání. Možnost využití dotovaných obědů. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÚstav experimentální medicíny AV ČR, v.v.i. - 001, Vídeňská 1083, Krč, 142 20 Praha Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-31T01:55:25

Společnost

Ústav experimentální medicíny AV ČR, v.v.i.
  • Ústav experimentální medicíny AV ČR, v.v.i.
  • Kontakt : Lucie Wolfová
  • Adresa : Ústav experimentální medicíny AV ČR, v.v.i. - 001, Vídeňská 1083, Krč, 142 20 Praha

Klíčová slova

práce

chemii

biomateriálů

vývoji

podíl

znalost

materiálů

literatuře

odborné

orientace