PopisNáplň práce :
- Organizace a zajišťování pravidelné autobusové dopravy
Požadujeme :
-Středoškolské vzdělání s maturitou
-Trestní bezúhonnost
-Řidičský průkaz sk "B", výhodou je ŘP sk. "D"
-Uživatelská znalost práce na PC
-Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
-Nutná odolnost vůči stresu
-Zkušenosti na pozici dispečer výhodou
Mzdové rozpětí :
- 25.000 - 40.000,- Kč
Nabízíme :
-Stravenky
-25 dnů dovolené
-Jízdní výhody pro celou rodinu
-zaměstnanecká sleva pro rodinné příslušníky na nákup nafty a opravy soukromých vozidel
Životopisy zasílejte na: pospisilova@csadcl.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěČSAD Česká Lípa a.s. - Česká Lípa, Česká Lípa Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-31T01:55:25

Společnost

ČSAD Česká Lípa a.s.
  • ČSAD Česká Lípa a.s.
  • Kontakt : Jana Pospíšilová
  • Telefon : +420 484 846 621,724 632 474
  • Adresa : ČSAD Česká Lípa a.s. - Česká Lípa, Česká Lípa

Klíčová slova

práce

náplň

dispečer

výhodou mzdové

rozpětí

kč nabízíme

stravenky 25

dnů

dovolené jízdní

výhody