Popismísto výkonu práce: Siemensova č.p. 2715/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515
kontakt: Jägerová Tereza, tel.: 724384164, e-mail: tereza.jaegerova@siemens.com
Náplň práce: návrh a automatizace procesů v Robotic Process Automation systému, vytváření procesních diagramů, analýza procesů a návrh na zlepšení stávajících procesů, spolupráce na optimalizaci procesů, řešení denních problémů

Požadavky: zkušenost z oblasti účetnictví, nákupu nebo podobných odvětví, porozumění IT systémům, schopnost popsat obchodní procesy a udělat z nich pracovní schéma, schopnost zlepšovat procesy, schopnost tvořit procesy, zájem o moderní technologie, znalost angličtiny, němčina výhodou.

o 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office
o individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na
kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní
pojištění
o příspěvek na stravování
o možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSiemensova 1, 15500 Praha 515 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně70000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-06-30T01:01:47

Společnost

Siemens, s.r.o.
  • Siemens, s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Jägerová
  • Telefon : +420 724 384 164
  • Adresa : Siemensova 1, 15500 Praha 515

Klíčová slova

procesů

procesy

schopnost

pracovní

návrh

práce

technologie

flexibilní

benefity

rozpočet